Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Аудіокнига англійською мовою “Great Expectations / Великі очікування”

Аудіокнига англійською мовою “Great  Expectations / Великі очікування” буде корисна тим,  хто вільно володіє англійською мовою, оскільки у Вас з'являється можливість прослухати один з найцікавіших романів Чарльза Діккенса мовою автора. Упевнитися в правильності й повноті розуміння твору можна, прослухавши русифіковану версію видання.

У романі “Great  Expectations / Великі очікування” описується історія життя бідного сільського хлопчика – сирітки, на ім’я Піп, який за допомогою кримінальника стає забезпеченим молодим денді, джентльменом з великими надіями на успадкування спадщини. Це оповідання про катастрофу всіх його передчуттів і надій.

Ілюзорність ідеалу Діккенса, який намагається протиставити маленький, закритий у самому собі, благополучний сімейний світ навколишньому світу, що будує свій уклад за законами буржуазного суспільства, очевидна. Але, не дивлячись ні на що, бажання знайти свій ідеал серед звичайних людей, це прояв незалежності письменника і його небажання піддаватися встановленим правилам життя.

Назва: Great  Expectations / Великі очікування
Жанр: аудіокнига англійською мовою
Видавництво: Сі Ді Ком
Рік видання: 2006
Автор: Charles  Dickens  / Чарльз Діккенс
Диктор: К. Петров,  J. S. Bagley
Формат аудіо: MP3
Якість аудіо: 192 Kbps
Мова: англійська
Розмір: 219 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика