Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Howls Moving Castle / Ходячий замок Хоула

Аудіокнига на англійській мові "Howls Moving Castle / Ходячий замок Хоула" записана на основі чудового фантастичного роману письменниці Діани Вайн Джоунс. Слухач порине в найцікавіший казковий світ, у якому магія існує поряд з такими технологічними розробками як поїзд або літак. Це світ, у якому йде безглузда війна.

Головна героїня аудіокниги англійською мовою "Howls Moving Castle / Ходячий замок Хоула", Софі, працює в капелюшній майстерні. Вона звичайна, нічим не примітна дівчина. Таких ще часто називають “сірими мишками”. Під час одного зі свят у її рідному місті, Софі знайомить із дуже гарним юнаком, що рятує її від приставань двох солдатів. Дівчина навіть не підозрює, що познайомилася зі знаменитим чарівником Хоулом. Через цю пригоду Софи стала об'єктом ревнощів Відьми Пустирю й та перетворює її в стару бабусю. Особливість цього закляття полягає в тому, що Софі нікому не може про це сказати.

В образі бабусі вона вирішує піти з рідного міста й під час мандрівок потрапляє в ходячий замок. За збігом обставин це замок Хоула. У ньому Софи знайомить із вогненним демоном Кальцифером і вони укладають угоду, відповідно до якої Кальцифер звільнить її від прокляття Відьми Пустирю якщо вона, у свою чергу, допоможе йому розірвати договір з Хаулом.

Слухайте аудіокнигу англійською мовою "Howls Moving Castle / Ходячий замок Хоула" і Ви зможете довідатися,  чи вдасться Софі знову повернути своє дійсне тіло і як складуться її відносини з Хоулом.

Назва: Howls Moving Castle / Ходячий замок Хоула
Жанр: аудіокнига на англійській мові
Автор: Діана Вайн Джоунс
Формат аудіо: mp3
Якість аудіо: 128 kbps
Мова: англійська
Розмір: 117 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика