Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Адаптована аудіокнига "Портрет Доріана Грея / The Picture of Dorian Gray"

(аудіокнига + книга, British English)

Скачати аудіокнигу

"The Picture of Dorian Gray / Портрет Доріана Грея" - це чудова аудіокнига англійською мовою. Художник пише картину молодого і гарного Доріана Грея. Коли він дивиться на портрет, Доріан загадує бажання, щоб отримати можливість змінити свою долю.

Стаючи старше, на нього не впливає час, він так і залишається молодим і красивим. Змінюється тільки його картина, яку чомусь він нікому не показує. Яка його страшна таємниця?

Так ми поступово будемо знайомитися з цікавою і славною історією! Лорд Генрі став впливати на Доріана, піддав своєму впливу і словам про всесильну красу, яка не піддається всім законам. Молодий чоловік віддається цілком насолоді, провалюючись в безодню злочинів і розпусти. Різні справи, нерідко мерзенні, не залишають жодного сліду на його обличчі, яке, з плином років, продовжує сяяти неповторністю і юнацькою свіжістю.

Англомовна аудіокнига "The Picture of Dorian Gray / Портрет Доріана Грея" також розповість про те, як змінюється портрет Доріана. Все це відбувається тому, що душа, укладена в картині, втілила брехливість, порочність і бруд свого господаря. Для головного героя власний портрет стає совістю, яка зможе знищити свого господаря. Він ховає від сторонніх очей картину, особисто закриваючи її в окремій кімнаті.

Назва: The Picture of Dorian Gray (Адаптована аудіокнига Level 4)
Видавництво: Pearson ELT
Рік видання: 2008
Автори: Oscar Wilde
Об'єм: 88 сторінок
Формат журналу: PDF
Формат аудіо: MP3
Якість аудіо: 112 kbps, 32 кгц, stereo
Тривалість: 1 година 40 хвилин
Мова: British English
Розмір: 65 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика