Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 37
ХудшийЛучший 

Метод Пімслера для російськомовних.

Повний курс: Частини I,II,III (90 аудіоуроків + 21 урок для читання)

Скачати аудіокурс

"Метод Пімслера для російськомовних" - один з найвідоміших і ефективних аудіокурсів з вивчення розмовної англійської мови, який створений спеціально для російськомовних людей, які хочуть вивчати англійську мову.

Даний навчальний курс англійської мови за методом Пімслера складається з 3-х рівнів. У першому рівні міститься 30 півгодинних уроків (а також 21 урок для читання). Після його проходження Ви зможете легко запам'ятати і що найважливіше використовувати у своїй промові приблизно 500 англійських слів, а також близько декількох сотень розмовних конструкцій, які найбільш часто зустрічаються в англійській мові.

Так само в цьому навчальному курсі є 2-і 3-й рівень, без яких курс Пімслера не можна вважати повним, і які Ви не зможете знайти навіть на офіційному , так як даний аудіокурс не є офіційним курсом Пімслера для російськомовних. Даний курс являє собою переробку курсу американської англійської мови для іспаномовних. Але варто відзначити - все зроблено дуже професійно. Крім того іспанські коментарі перекладені на російську мову і вимовляються Ігорем Сєровим.

Уроки даного аудиокурса
з вивчення англійської мови містять тематичні діалоги з перекладом і поясненнями. Пояснення та коментарі, які приводяться до досліджуваного матеріалу в курсі, вимовляються російською мовою, а сам навчальний матеріал уроків - на розмовній англійській, а якщо бути точнішим - то на американському варіанті англійської мови.

Завдяки використанню методу Пімслера Ви зможете освоїти англійську мову легко і невимушено. Вам не потрібно ніяких підручників! Ви зможете обійтися без зубріння! Просто включаємо курс, слухаємо і говоримо! Ви будете просто вражені, коли виявите, що можете підтримувати справжню розмову англійською мовою після цих тридцяти півгодинних уроків.

І на кінець хочу акцентувати увагу, що мовні програми за методом Пімслера є єдиною формою вивчення іноземної мови, яка включає оригінальну, запатентовану методику тренування пам'яті, яка забезпечує вам відмінне запам'ятовування досліджуваного матеріалу.

Автор курсу: Доктор П. Пімслер
Рік виходу: 2001
Жанр: аудіокурс
Видавництво: Simon & Schuster
Формат аудіо: MP3
Якість: 32 кбіт/c, 22050 Гц, моно
Формат книг: DOC, PDF
Якість DOC: eBook
Якість PDF: Відскановані сторінки
Розмір: 684,3 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика