Мови ->

Диктанти  з російської мови на movi.com.ua

Диктанти з російської мови на сайті movi.com.ua. У цій категорії даного розділу Ви зможете знайти, ознайомитися зі змістом і, при бажанні, завантажити кращі диктанти з російської мови.

На сайті зібрані найкращі диктанти з російської мови, які допоможуть Вам краще вивчити російську мову і зробити цей процесс більш ефективним.

Серед диктантіів з російської мови, зібраних на нашому сайті, Ви зможете легко  знайти потрібні варіанти для різних рівнів навчання: школярів різного віку, студентів та дорослих.

Диктанти, які ми Вам пропонуємо допоможуть правильно сприймати російську мову на слух, на практиці  застосовувати одержані раніше теоретичні знання, а також підготовитись до диктантів в школі, університеті, чи інших місцях, де може виникнути у цьому потреба. Також диктанти з російської мови будуть корисні тим хто має бажання продовжити освоєння даної мови і вивести своє володіння російською мовою на новий, більш якісний рівень.

Більшість диктантів з російської мови, які Ви знайдете в цьому розділі нашого сайту, доступні для безкоштовного скачування. До багатьох з них також є посилання для замовлення через інтернет-магазини наших партнерів.

Будемо раді, якщо наш сайт movi.com.ua буде Вам корисним і завдяки йому Ви зможете знайти всі необхідні для Вас навчальні матеріали з вивчення російської мови, в тому числі і диктанти. Майте на увазі, що ми постійно додаємо нові навчальні матеріали.

Нижче Ви зможете передивитисьі всі наявні на нашому сайті диктанти з російської мови, які доступні для безкоштовного скачування на даний момент.

Словникові диктанти. 5-7 класи | Скачати безкоштовно

Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Словникові диктанти. 5-7 класи

Словникові диктанти. 5-7 класи

Даний збірник диктантів для учнів складений з метою розширення й поглиблення знань з російської мови, підвищення грамотності, а також дозволить добре підготуватися до ЄДІ.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика