Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 3
ХудшийЛучший 

Spotlight 2. Teacher's Book. Англійська у фокусі. 2 клас. Книга для вчителя

В ГДЗ з англійської мови “Spotlight 2. Teacher's Book. Англійська у фокусі. 2 клас. Книга для вчителя. Бикова Н. І. й ін.” містяться вже зроблені приклади ГДЗ (готових домашніх завдань) до книги для читання, робочого зошита й контрольних завдань УМК “Англійська у фокусі”, призначеному для школярів 2-го класу загальноосвітніх закладів. Також у навчальному посібнику є матеріали й цінні методичні рекомендації, які будуть корисні в організації й проведенні занять на кожному етапі навчання, тематичне планування уроків.

“Spotlight 2. Teacher's Book. Англійська у фокусі. 2 клас. Книга для вчителя. Бикова Н. І. й ін.” складена з метою подолання всіх можливих проблем, які можуть виникнути під час виконання домашніх завдань у школярів 2-го класу загальноосвітніх установ. Також це ГДЗ з англійської мови для 2-го класу ідеально піде батькам таких дітей з метою перевірки їхнього рівня знань цієї іноземної мови.

Матеріали для оцінки знань й умінь учнів, які також представлені в ГДЗ з англійської мови “Spotlight 2. Teacher's Book. Англійська у фокусі. 2 клас. Книга для вчителя. Бикова Н. І. й ін.” допоможуть вчителю контролювати рівень успішності своїх підопічних.

Назва: Spotlight 2. Teacher's Book. Англійська у фокусі. 2 клас. Книга для вчителя
Жанр: ГДЗ з англійської мови
Рік видання: 2008
Автор: Бикова Н. І.
Обсяг: 134 сторінки
Формат: pdf
Мова: російська, англійська
Розмір: 2,7 Мб

Скачати Купити в My-shop.ru
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика