Мови ->

Розвя`зники / ГДЗ з німецької мови

Кращі ГДЗ / розв`язники з німецької мови на movi.com.ua

Розв`язники / ГДЗ з німецької мови на movi.com.ua. У даному розділі movi.com.ua Ви зможете підібрати собі відмінні ГДЗ / розв`язники до різних підручників з німецької мови для школярів 2,3,4,5,6,7,8,9,10 і 11 класів.

У даному розділі ми намагаємося розміщувати тільки найефективніші і затребувані ГДЗ / розв`язники з німецької мови, які тільки можна зустріти на просторах інтернету у вільному доступі.

Всі розв`язники / ГДЗ з німецької мови, які Ви знайдете в цьому розділі можна скачати, у тому числі і безкоштовно. Деякі з представлених готових домашніх завдань з німецької мови (ГДЗ) також можна придбати через інтернет - магазини наших партнерів.

Ми щиро сподіваємося, що наш сайт принесе Вам користь і допоможе знайти потрібні навчальні матеріали з німецької мови, в тому числі і ГДЗ / розв`язники.

Нижче Ви можете розглянути всі наявні на сайті розв`язники / ГДЗ з німецької мови

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Збірник вправ “Ubungen zu Prapositionen und synonymen Verben / Вправи з прийменниками та синонімічними дієсловами”

Збірник вправ “Ubungen zu Prapositionen und synonymen Verben / Вправи з прийменниками та синонімічними дієсловами”

Прийменники є однією з найбільш складних тем при вивченні німецької мови. Причина цього полягає в тому, що під час перекладу необхідно знати, який саме з них слід вживати після конкретного дієслова і виразу. Саме тому в цьому посібнику приділено значну увагу прийменникам та дієсловам. В рамках вправ Вам буде запропоновано перевірити, чи добре Ви знаєте німецькі прийменники і вмієте правильно їх вживати.

Детальніше...

 

Домашня робота з німецької мови за 10-11 клас до підручника “Німецька мова, контакти: Підр. для 10 - 11 кл. загальноосвіт. Установ” Андре О.М.

Домашня робота з німецької мови за 10-11 клас до підручника “Німецька мова, контакти: Підр. для 10 - 11 кл. загальноосвіт. Установ” Андре О.М.

Даний посібник в першу чергу адресовано школярам, які відчувають труднощі у самостійному вирішенні своїх домашніх завдань з німецької мови. Він також буде корисним всім батькам, які зможуть контролювати правильність виконання завдань їх дітьми, а в разі необхідності, і допомогти їм у виконанні домашньої роботи.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

ГДЗ з німецької мови для 6-го класу до підручнка "Deutsch Schritte 2" Бім І.Л.

ГДЗ з німецької мови 6 клас

ГДЗ з німецької мови 6 клас до  підручника німецької мови для 6 класу загальноосвітніх установ І. Л. Бім й ін” містить готові домашні завдання (ГДЗ) і вправи з німецької мови для 6 класу загальноосвітніх установ.

Детальніше...

 

ГДЗ з німецької мови для 7-го класу до підручнка "Deutsch Schritte 3" Бім І.Л.

ГДЗ з німецької мови 7 клас

“ГДЗ з німецької мови 7 клас до  підручника німецької мови для 7 класу загальноосвітніх установ І. Л. Бім й ін” складений з готових домашніх завдань (ГДЗ), тестів і вправ з німецької мови для учнів 7-го класу загальноосвітніх установ.

Детальніше...

 

ГДЗ з німецької мови для 8-го класу до підручнка "Deutsch Schritte 4" Бім І.Л.

ГДЗ з німецької мови 8 клас

“ГДЗ з німецької мови 8 клас до  підручника німецької мови для 8 класу загальноосвітніх установ І. Л. Бім й ін” складається з готових домашніх завдань (ГДЗ), тестів і вправ для учнів 8-го класу загальноосвітніх установ і надасть неоціненну допомогу  при вивченні німецької мови.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 5
ХудшийЛучший 

ГДЗ з німецької мови для 9-го класу до підручнка "Deutsch Schritte 5" Бім І.Л.

ГДЗ з німецької мови 9 клас

“ГДЗ з німецької мови 9 клас до  підручника німецької мови для 9 класу загальноосвітніх установ І. Л. Бім й ін” складений для учнів 9-го класу загальноосвітніх установ, містить у собі готові домашні завдання, відповіді на тести й вправи й буде корисний при вивченні німецької мови.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

ГДЗ з німецької мови для 10-11 класів до підручника "Deutsch. Kontakte 10-11"

ГДЗ з німецької мови 10-11 клас

“ГДЗ з німецької мови 10-11 клас до підручника для 10 — 11 класів Г. І. Вороніна, І. В. Кареліна” складений для учнів 10-11-го класів загальноосвітніх установ і містить у собі готові домашні завдання, а також відповіді на тести й вправи й буде незамінний при виконанні домашок з німецької мови.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 51
ХудшийЛучший 

Розв'язник з ГДЗ до підручника "Німецька мова, контакти: Підручник для 10 - 11 класів. Книга для читання."

Розв'язник з німецької мови 10-11 клас. Скачати

В даному розв'язнику з німецької мови для 10-11 класів містяться всі необхідні приклади готових домашніх завдань і вправ до робочого зошита і підручника "Німецька мова, контакти: Підручник для 10 - 11 класів. Книга для читання".

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 41
ХудшийЛучший 

Розв'язник з німецької мови до підручника "Кроки 3: Підручник німецької мови для 7 класа". Бім І.Л.

Скачати

В даному розв'язнику з німецької мови для 7 класу містяться всі необхідні зразки готових домашніх завдань і вправ згідно робочого зошита і підручника "Кроки 3: підручник німецької мови для 7 класа" для середньо-освітніх шкіл.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика