Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 7
ХудшийЛучший 

Золушка. Англійська мова в казках

Книга англійською мовою "Золушка. Англійська мова в казках" повідає історію про бідну сирітку, яка дуже хотіла потрапити на бал і побачити принца. Це перша книжка із серії "Англійська мова в казках". Книга буде цікава  для читання дітям віком 7 - 10 років, які роблять перші кроки у вивченні англійської мови.

Короткий опис книги на англійській "Золушка. Англійська мова в казках":

Всі, не дивлячись на вік, люблять казки. "Золушка. Англійська мова в казках" – це казка, про бідну дівчину, яка залишилася сиротою.  Зла мачуха і її ледачі, химерні дочки, змушують її працювати з раннього ранку до пізнього вечора.  Вона так мріє потрапити на королівський бал, і раптом трапляється диво.  Хресна фея здійснює її мрію. Що ж чекає Золушку далі?

Казка доводить, що добро завжди перемагає зло.  І якщо йти до своєї мети, то все обов’язково вийде й нагорода не змусить себе довго чекати.

Книга "Золушка. Англійська мова в казках" легко викладена, є паралельний російський переклад, оформлена яскравими ілюстраціями. На всіх розворотах є найбільш вживані слова й словосполучення із транскрипцією. Наприкінці посібника розміщений тематичний словник, що дає можливість закріпити пройдений матеріал.

Назва: Золушка. Англійська мова в казках
Жанр: книга англійською мовою
Видавництво: Лабіринт
Рік видання: 2007
Автор: Н. Шутюк
Обсяг: 12 сторінок
Формат: PDF
Мова: англійська, російська
Розмір: 3,86 Мб

Скачати Купити в My-shop.ru Купити на Labirint.ru
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика