Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Voodoo Planet / Чаклунська планета

“Voodoo Planet / Чаклунська планета” – це другий роман американської письменниці Андре Нортон, у якому розповідається про пригоди екіпажа космічного корабля “Королева Сонця”. Ця книга на англійській мові виконана в традиційних рамках жанру фантастики. Герої роману повинні зштовхнуться з безліччю цікавих і незвичайних для нас явищ.

Короткий опис книг на англійській “Voodoo Planet / Чаклунська планета”:

Своєї величезної популярності на пострадянському просторі Андре Нортон зобов'язана виходу свого роману “Саргаси космосу”. Це була її перша книга про вільних космічних торговців. Тепер це вже знаменитий серіал, що відносять до класики світової фантастики. Читачі із усього світуу із завмиранням серця стежать за неймовірними пригодами відважного Дейва Торсона й лихої команди вільних торговців із зоряного корабля “Королева Сонця”.

Дії книги англійською мовою “Voodoo Planet / Чаклунська планета” відбуваються на планеті Ксечо, куди прибула “Королева сонця”, тимчасово переобладнана в кур’єрський корабель. Атмосфера даної планети, м'яко говорячи, далека від досконалості. Жара стоїть ще та. Не дивно, що капітан Джеліко й два його товариші, серед яких і Дейв Торсон, з радістю приймають запрошення головного лісничого сусідньої планети Хатка й відправляються відвідати її. Але замість довгоочікуваного відпочинку героїв чекає пастка й вони змушені вступити в сутичку з могутнім чаклуном.

Довідатися чим же закінчаться ці події, Ви зможете, прочитавши книгу англійською мовою “Voodoo Planet / Чаклунська планета”.

Назва: Voodoo Planet / Чаклунська планета
Жанр: книга на англійській мові
Автор: Andrew North / Андре Нортон
Обсяг: 86 сторінок
Формат: DOC
Мова: англійська
Розмір: 0,17 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика