Мови ->

Курси російської мови на movi.com.ua

Курси російської мови на movi.com.ua. У даній категорії цього розділу зібрані найкращі навчальні курси з російської мови, які нам вдалося знайти в інтернеті.

Всі навчальні курси російської мови, які ви знайдете на нашому сайті доступні для безкоштовного скачування. Багато з них можна також замовити через інтернет-магазини наших партнерів: Labirint.ru і My-Shop.ru.

Якщо у Вас виникнуть питання або Ви не зможете розібратися, як безкоштовно завантажити цікавий для Вас файл, відвідайте розділ "Питання/Відповідь"(FAQ) нашого сайту, у якому Ви зможете знайти відповіді на свої питання і інструкції по скачуванню з різних файлообмінних сервісів.

Завдяки курсам російської мови та інших навчальним матеріалам, які розміщені на нашому сайті, Ви зможете полегшити і прискорити процес вивчення російської мови, а також зробити навчання більш цікавим і різноманітним.

Ми постійно додаємо на сайт нові навчальні матеріали.

Нижче представлені всі наявні на даний момент у нас навчальні курси з російської мови. Дивіться і завантажуйте!

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Курс російської мови. Репетитор тренажер

Курс російської мови. Репетитор тренажер

“Курс російської мови. Репетитор тренажер” являє собою цілу систему тестів тренінгів, головне завдання яких – формування й розвиток граматичних навичок: орфографії, пунктуації, виправлення типових помилок.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

Російська мова: повний курс

Російська мова: повний курс

“Російська мова: повний курс” – курс російської мови, що відмінно підходить для вивчення й закріплення на практиці навчального матеріалу шкільної програми, а також для повторення отриманих раніше знань з російської мови, потрібних для успішної здачі ЄГО.

Детальніше...

 

Самий повний курс російської мови

Самий повний курс російської мови

”Самий повний курс російської мови” складений відповідно до програми з російської мови, що використовується в загальноосвітніх установах. У навчальному посібнику наданий повний теоретичний матеріал, який доповнений величезною кількістю прикладів.

Детальніше...

 

Курс російської мови “Поїхали!“

Курс російської мови “Поїхали!“

“Поїхали!“ – курс російської мови для початківців, у якому сполучені граматичний і комунікаційний підходи до вивчення цієї мови. Навчальний посібник дозволяє в досить стислий термін (80-120 годин) вивчити російську мову на початковому етапі.

Детальніше...

 

Курс російської мови “Поїхали!-2”

Курс російської мови “Поїхали!-2”

“Поїхали!-2” – друга частина досить популярного курсу російської мови “Поїхали!”. Даний навчальний додаток розрахований на 80-120 годин систематизованих занять, але цей час може бути скорочений при більш інтенсивному графіку навчання.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика