Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 7
ХудшийЛучший 

"Пригоди ведмежати. Подорож в країну англійської" - навчальна гра з англійської мови для дітей від 5 до 8 років

Скачати програму

"Пригоди ведмежати. Подорож в країну англійської" виявиться вельми до речі на випадок, якщо ваша дитина любить цікаві і веселі ігри, але терпіти не може нудних уроків.

Дитина познайомиться з Білим Ведмежам - симпатичним товстуном, і його приятелем - Пінгвіном, які живуть на крижині Півночі. Саме з цими хлопцями і будуть веселитися маленькі учні.

Ця навчальна гра з англійської мови для дітей від 5 до 8 років забезпечить вашу дитину іграми, завдяки яким англійський алфавіт вивчитися на ура, а написання слів і складання речень відбудеться на раз-два-три.

Матеріал закріпиться з читанням книги про пригоди Ведмежати і Пінгвіна, при цьому всі фрази озвучені і зафарбовуються при читанні як караоке. найбільш старанні учні "Пригоди ведмежати. Подорож в країну англійської" складуть власний переможний гімн.

Ця навчальна програма з англійської мови для дітей від 5 до 8 років має такі особливості:

  • Англійська озвучений алфавіт;
  • Навчання складання слів і речень;
  • Зростання словникового запасу;
  • Мелодійні рекомендації для батьків.

Системні вимоги: Windows 2000/XP/Vista; Pentium 1 ГГц; 256 Мб оперативної пам'яті; 22 Мб вільного місця на жорсткому диску; роздільна здатність 640х480 з глибиною кольору 16 біт; Звукова карта; Пристрій читання компакт-дисков; Клавіатура; Миша.

Рік видання: 2008
Автори: Dorling Kindersley
Інтерфейс: Російськомовний
Розмір: 398 Мб

Скачати Купити в My-shop.ru Купити на Labirint.ru
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика