Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 14
ХудшийЛучший 

Англійська для практиків 5.2

Навчальна програма

"Англійська для практиків 5.2" - це унікальна навчальна програма для ефективного вивчення англійської мови, поява якої вчинила справжній переворот у вивченні англійської мови.

Завдяки даній освітній програмі, десятки тисяч людей змогли відмінно опанувати англійську мову, не вдаючись до послуг дорогих репетиторів і курсів і не виїжджаючи в англомовні країни.

Почавши навчання з програмою "Англійська для практиків 5.2", Ви досить швидко зможете розвинути необхідні розмовні навички англійської мови зможете легко сприймати англійські слова на слух, а також навчитеся читати і перекладати!

 

Скачати програму

Опис програми "Англійська для практиків 5.2"

В першу чергу хочу відзначити головну відмінність даної програми - зручність і легкість у використанні. Ви можете прослухати як весь текст, так і окремо будь-яку фразу або слово, просто натиснувши на них мишкою. Крім того, паралельно програванню матеріалу на англійській, Вам відразу ж наводиться переведення всіх фраз і слів.

Щоб було зрозуміло, розглянемо на прикладі скріншота вікна програми.

Программа

У вікні, зазначеному цифрою 1, міститься англійський текст. Варто відзначити, що програма містить понад 600 різних текстів з різноманітних питань, таких як: оповідання, діалоги, пісні, гумор, новини і т.п.

Весь текст розбитий на фрази, які виділяються синім кольором, при почерговому озвучуванні їх програмою або натисканні на них мишкою. В даному випадку виділена фраза "High above the city".
Слово, яке озвучується в поточний момент виділяється червоним кольором. У нашому прикладі - це слово "above".

Цифрою 3 зазначено вікно, яке містить переклад фрази, яка озвучується в даний момент.

Вікно з цифрою 2 містить загальний переклад слова above, а вікно 4 - переклад цього слова в поточному випадку.

За допомогою меню, позначеного цифрою 6, учень може прослуховувати переклад всієї фрази або ж будь-якого окремо взятого слова з неї. Завдяки різним функціям цього меню можна вибрати режим програвання матеріалу: прослуховувати текст цілком, поставити прослуховувану фразу на повтор і вона буде звучати нескінченно, поки її не вимкнути, прослуховувати текст за словами і т.д.

Меню під номером 5 містить 4 вкладки: словник (виділено в даний момент), тексти (більше 600 текстів), статті (інструкція з використання програми, рекомендації з вивчення англійської мови і т.д.), ну і зв'язок з техпiдтримкою.

Порядок роботи з програмою "Англійська для практиків 5.2.":.

Спочатку учень завантажує вподобаний йому текст зі списку (або слідує рекомендаціям розробників) і починає прослуховувати його по фразах. Рекомендується кожну фразу прослуховувати по кілька разів, до тих пір, поки її звучання добре не запам'ятається і учень зможе повторювати її за диктором, паралельно запам'ятовуючи переклад всіх озвучених слів. Потім слід переходити до наступної фрази і т.д.

Як бачите, все дуже просто! Просто слухаємо і повторюємо, а англійські слова та їх вимова поступово самі відкладаються в нашій голові. Таким чином, вивчення англійської мови відбувається природним шляхом, подібно до того як маленькі діти вчаться рідної мови.

Етапи навчання і очікувані результати:

2 тижні: вивчення 200-300 англомовних слів, розуміння їх і виділення з тексту, що прослуховується, грамотне читання цих слів і переведення їх.

1,5 місяця: знання приблизно 500-600 слів, грамотне читання цих слів і переведення їх, розуміння багатьох фраз, які прослуховувалися , а також коротких речень з тексту, що промовляється.

3 місяці: освоєння більше 1200 англійських слів, розуміння більшої частини мови, власна мова ще трохи повільна, грамотне читання майже будь-якого англомовного тексту, вільний переклад вивчених слів.

6-9 місяців: можна сказати вільне володіння мовою, перегляд англомовних фільмів в оригіналі і англомовне TV, вільна мова з невеликим акцентом, ідеальне читання і переклад художніх текстів, сайтів в інтернеті і т.д.

Відразу хочу відзначити, що дані результати можливі тільки при відповідальному , систематичному підході до навчання. Рекомендований час занять 45-90 хвилин кожен день.

Основні переваги програми "Англійська для практиків 5.2":

  • Легкість і Простота в роботі!
  • Висока ступінь засвоєння навчального матеріалу!
  • Більше 600 навчальних текстів і понад 10 тисяч різних англійських слів, які зустрічаються в них!
  • Наявність текстів, як англійського, так і американського варіантів!
  • Безкоштовне оновлення, як програми, так і нових текстів!
  • Можливість безкоштовної установки програми на 2 комп'ютера !
  • Наявність вбудованого докладного розділу з англійської граматики!
  • Наявність повної інструкції по роботі з програмою!
  • Наявність рекомендацій та статей з грамотному вивчення англійської мови!
  • Наявність технічної підтримки!

Мінусом програми "Англійська для практиків" є лише те, що вона платна. Але тут варто відзначити, що вартість програми мізерна порівняно з можливістю протягом 6-9 місяці опанувати англійську мову і з перспективами, які при цьому перед Вами відкриються. Ці витрати окупляться з лишком!

Також хочу донести до вашого відома, що в даний момент на дану програму діє знижка 50% , тому придбавши її зараз Ви зможете добре заощадити! І ще - способів оплати дуже багато: різні карти, webmoney, paypal, грошові перекази Контакт, Анелінк та ін., звичайний поштовий переказ і багато інших!

Також є можливість зв'язатися з автором проекту "Англійська для практиків", Дмитром Шаламай, і поставити всі ваші питання відносно програми, курсу та підходу до вивчення англійської мови.

Зв'язатися з Дмитром можна наступним чином:

e-mail: shalamay@mail.ru
skype: dshalamay
моб.: +380987176860

Наостанок хочу відзначити, що сайт allstuds.ru, дає 100% гарантію отримання доступу до платної частини програми, після Вашої оплати.

Скачати програму БЕЗКОШТОВНО
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика