Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

“QTranslate” - перекладач з англійської мови


QTranslate

“QTranslate” - безкоштовний перекладач з англійської мови, що здійснює переклад тексту, використовуючи онлайн сервіси. Переклад у програмі виконується  простим натисканням комбінації "гарячих" клавіш клавіатури (Ctrl+Q для перекладу виділеного фрагмента тексту в спливаючому вікні або Ctrl+W для перекладу виділеного тексту в основному вікні додатка). Також Ви маєте можливість ввести весь текст вручну безпосередньо в програмній оболонці перекладача. У програмі ще є можливість озвучування тексту (Ctrl+E для озвучування виділеного фрагмента тексту).

В QTranslate є дві можливості перекладу тексту за допомогою миші. Перша полягає в активуванні іконки, що з'являється біля курсору після виділення необхідного фрагмента тексту. Друга здійснюється виділенням тексту в будь-якій програмі й відразу ж з'являється спливаюче вікно з перекладом на потрібній Вам мові.

“QTranslate” підтримує  такі мови: англійська, російська, французька, німецька, італійська, іспанська, португальська, польська, арабська, голландська, японська, китайська, корейська.

“QTranslate” призначена для:

  • Перекладу тексту  різного обсягу в будь-якому додатку, у якому є можливість виділити текст (Google Chrome, Microsoft Word, Microsoft Outlook, Acrobat Reader, Notepad, Skype, IE й ін.);
  • Копіювання тексту з будь-якого додатка, з наступним його перекладом і вставкою назад у документ;
  • Перекладу окремих слів в документі будь-якого формату, що підтримує копіювання й вставку текста;

Назва: QTranslate
Жанр: перекладач з англійської мови
Формат: exe
Мова: російська
Розмір: 0,3 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика