Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

COLLINS. Англо - Російський Російсько–Англійський словник 3.54

Скачати

"Англо - Російський Російсько–Англійський словник" - це чудовий додаток, який має додаткову систему вправ, що забезпечують гарне запам'ятовування нових слів.

Програма призначена не тільки тим, хто вивчають англійську мову, але і всім, для кого ця мова служить в якості засобу повсякденного спілкування.

Займайтеся, поповнюючи тим самим свій словниковий запас швидким і цікавим способом. Так виходить, що додаток і вправи становлять для нас єдину систему з вивчення лексики мови, що вивчається.

"Англо - Російський Російсько–Англійський словник 3.54" складається з 3-х складових:

1. Словник, що говорить.

Словник обсягом близько 80000 фраз і слів, а також близько 120000 переказів до них. Моментально знайти потрібне слово можна завдяки вбудованій системі пошуку, ввівши в яку кілька перших літер потрібного слова.

Скорочення й абревіатури можуть бути розшифровані одним наведенням вказівника миші. Словник дозволяє переглядати визначення кожного слова одним натисканням.

Кожне слово озвучено дикторами-професіоналами, завдяки чому можна прослуховувати вимову незрозумілого вам слова і тренувати власну розмовну мову Аудіотренажером.

Можна використовувати програму, як для переведення окремих слів, так і для необхідного тексту будь-якого розміру. Скопіюйте в програму необхідний текст або просто перетягніть його, заздалегідь виділивши.

Блокнот - область в правій частині програми, заносьте в неї нові слова, щоб надалі економити час для їх пошуку. Надсилайте цей список слів у Тир, щоб потренуватися в їх правописі. Блокнот може бути збережений у файл і відкритий в будь-який момент, щоб можна було повторно використовувати необхідні слова.

2. Тир та Кросворди.

Вправи, які використовують в якості бази програми "Англо - Російський Російсько–Англійський словник" і допомагає поповнити словниковий запас значно швидше інших методів.

Вправа Тир відповідає за правопис слів, а Кросворд допоможе вивчити безліч нових слів і їх можливих значень.

Є кілька рівнів складності, що робить даний посібник цікавим початківцям і всім тим, хто хоче знати мову досконало.

Вибирайте, як хочете відгадувати слова, англійські з російським значенням або російські слова з англійським значенням.

Поступово збільшувати словниковий запас можна, використовуючи набори найуживаніших слів 500 / 1000 / 1500 / 2000 / 2500 / 3000. Або витягніть з усіх наборів необхідні слова в Блокнот і вивчайте те, що вам в даний момент необхідно.

Вправа Тир не тільки змушує згадати слова та їх значення на табло, тут також треба встигнути написати його за той час, поки по екрану рухається мішень. Так ви швидко навчитеся підбирати слова виходячи з ситуацій і, навчитеся правильно їх писати. Також ви освоїте клавіатуру свого комп'ютера, щоб отримати можливість швидкого набору.

Унікальний генератор кросвордів побудує вам безмежно велику кількість кросвордів, які ніколи не повторюються. З їх допомогою ви постійно розширюєте словниковий запас.

Кольорові діаграми відобразять графік використання за період навчання тих або інших слів. Після проходження цієї частини, обов'язково скористайтеся аудіотренажером, щоб також відпрацювати навички вимови.

3. Аудіотренажер.

Тренуємо свою вимову з доповненням до програми "Англо - Російський Російсько–Англійський словник".

Ця частина програми - озвучені слова професійними дикторами. Всі вподобані або необхідні слова можна прослухати, записати свою вимову слів і також прослухати.

Аудіотренажер має кілька режимів: синхронний запис і синхронне відтворення. Синхронне відтворення - прослуховування вашої мови одночасно із записами дикторів. Так ви визначите місця, в яких слід підкоригувати свою вимову, наблизившись до оригіналів. А синхронний запис зробить запис вашої вимови одночасно з вимовою диктора, завдяки чому ви максимально точно вловите тонкощі вимови.

Назва: Англо - Російський Російсько–Англійський словник 3.54
Видавництво: Intense
Рік видання: 2005
Платформа: Windows 98, Me, NT, 2000, XP
Системні вимоги: Процесор Pentium/AMD/Celeron, 32 Мб ОЗУ, відеоадаптер SVGA, 800х600, вільне місце на ЖД 80 Мб
Мова інтерфейсу: Російська, англійська
Розмір: 690 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика