Мови ->

Перекладачі з англійської на українську та навпаки

Кращі перекладачі з англійської на українську на movi.com.ua

Перекладачi з англiйської на українську на сайті movi.com.ua. У цьому розділі сайту викладені найкращі англо - українські та українсько - англійські перекладачі.

Всі перекладачі з англійської мови на українську та з української на англійську, які є в даному розділі, доступні для безкоштовного скачування.

Перекладачі з англійської на українську, які Ви зможете знайти тут, дозволять Вам значно полегшити і прискорити переклад англійських слів і текстів на українську мову і навпаки, завдяки чому Ви значно заощадите свій час.

Ми бажаємо Вам успіху в освоєнні обраної Вами іноземної мови і сподіваємося, що наш сайт Вам у цьому допоможе.

Нижче знаходиться перелік всіх англо українських перекладачів, представлених на movi.com.ua

Рейтинг пользователей: / 268
ХудшийЛучший 

Babylon Pro v7.5.2.r5. Перекладач з англійської мови на українську та ще 75 мов

Скачати

Програма "Babylon Pro v7.5.2.r5" - це перекладач з англійської на 75 мов, яким користується близько 25 мільйонів людей для здійснення в один клік перекладів фраз і слів.

Можна перекладати з англійської мови на безліч мов, і навпаки. Вам не покажуть зайвих визначень, щоб не створювалися відлякуючи враження від цього додатку.

Значення слів підносяться по мірі їх використання, і іноді складається враження, що нам допомагає переводити не програма, а живий лінгвіст.

Працювати з перекладачем англійської та інших мов дуже просто завдяки гарячим клавішам, які прискорять час перекладу необхідних словосполучень.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 108
ХудшийЛучший 

Pragma 6.0.100.5 - перекладач з англійської та російської на українську

( + Portable)

Скачати

Pragma є досить гарним перекладачем з англійської та інших мов на російську і має сім словників з таких мов: англійська, німецька, французька, російська, українська, польська і латвійська.

Ми спостерігаємо шосту версію програми, в якій був поліпшений переклад в Юнікод-кодування і тепер ядро програми розуміє розширений алфавіт, завдяки якому розробники впровадили казахський модуль для перекладу.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

бібліотека українська
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика