Мови ->

Перекладачі з німецької мови

Кращі Перекладачі з німецької мови на movi.com.ua

Перекладачі з німецької мови на російську та українську на сайті movi.com.ua. У даному розділі нашого сайту Ви зможете знайти, розглянути і скачати відмінні програми-перекладачі з німецької мови.

Завдяки даним програмам - перекладачам з німецької мови, які тут представлені, Ви легко зможете перевести німецькомовні слова, фрази і тексти на українську або російську і навпаки, завдяки чому зможете значно заощадити свій час і нерви.

Всі програми-перекладачі з німецької на інші мови, які містяться в даному розділі доступні для безкоштовного скачування.

Ми сподіваємося, що на нашому сайті, Ви зможете все, що Вам необхідно для комфортного і ефективного вивчення німецької мови.

 

Нижче Ви можете ознайомитись з усіма представленими в даному розділі перекладачами з німецької мови

Рейтинг пользователей: / 12
ХудшийЛучший 

Перекладач для малюків “Magic Gooddy. Німецька мова для дітей”

Перекладач для малюків “Magic Gooddy. Німецька мова для дітей”

Ваш малюк любить більше грати на комп`ютері, ніж вчитися? Ця програма для малюків є потужним електронним перекладачем з прикольним інтерфейсом, що допоможе пом`якшити це протиріччя! Ця навчальна та розважальна програма буде корисна для дошкільників та учнів старших класів. Вона дозволить виконати автоматичний переклад текстів з німецької мови на російську і навпаки.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 18
ХудшийЛучший 

Перекладач німецької мови “Duden Korrektor”

Перекладач німецької мови “Duden Korrektor”

Це програмне забезпечення є відмінним доповненням додатків Microsoft Office для перевірки граматики, орфографії та переносу для німецької мови. Видання швидко, якісно і надійно переведе необхідний уривок або цілий текст.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 9
ХудшийЛучший 

PARS 4.1 - перекладач з німецької мови

PARS 4.1 - перекладач з німецької мови

"PARS 4.1" – це винятково російсько-німецький / німецько-російський перекладач, за допомогою якого можна перевести максимально точно тексти будь-яких обсягів або зміст німецькомовних сторінок в Інтернеті. Переклад здійснюється згідно тем, вибір яких передбачений у програмі.

Детальніше...

 

PROMPT Німецько-російський, російсько-німецький перекладач

PROMPT Німецько-російський, російсько-німецький перекладач

“PROMPT німецько-російський, російсько-німецький перекладач” зі зручним і зрозумілим інтерфейсом, що дозволяє зробити миттєвий переклад як окремих слів, так і текстів більших обсягів.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 10
ХудшийЛучший 

ABBYY Lingvo 12

ABBYY Lingvo 12

“ABBYY Lingvo 12” - це електронний словник-перекладач англійської мови та ще 11-ти інших для людей, які люблять вивчати щось нове й цікаве, здобувати нові знання й  удосконалюватися, для тих, хто хоче виконувати свою роботу якісно й бути професіоналом своєї справи.

Детальніше...

 

X-Translator Discovery 7.8 Portable

(портативна російська версія)

Скачати

Програма "X-Translator Discovery 7.8 Portable" - це перекладач з англійської на російську та інші мови. Додаток нам надасть швидкий переклад всього необхідного в найкращій якості.

Редактор-перекладач має кілька вікон і інтерфейс, що нагадує MS Office 2003, що допоможе нам робити швидкі переклади з англійської та інших мов на російську будь-якого розміру та складності. Одне вікно містить вставлений нами текст, а друге вікно стане відображати переклади.

Програма "X-Translator Discovery 7.8 Portable" має такі напрямки переказів: англійська, німецька, французька, італійська, іспанська на російську і навпаки.

Детальніше...

 

PROMT 8 Professional Giant

Скачати

PROMT 8 Professional Giant - це перекладач з англійської на російську та інші мови.

Завдяки даному перекладачу з англійської та інших мов, Ви зможете робити професійний переклад документів, використовуючи настройки експертного рівня, організовуючи переклади в промисловому масштабі.

Детальніше...

 

Babylon Pro v7.5.2.r5. Перекладач з англійської мови на російську та ще 75 мови

Скачати

Програма "Babylon Pro v7.5.2.r5" - це перекладач з англійської на 75 мов, яким користується близько 25 мільйонів людей для здійснення в один клік перекладів фраз і слів.

Можна перекладати з англійської мови на безліч мов, і навпаки. Вам не покажуть зайвих визначень, щоб не створювалися відлякуючи враження від цього додатку.

Значення слів підносяться по мірі їх використання, і іноді складається враження, що нам допомагає переводити не програма, а живий лінгвіст.

Працювати з перекладачем англійської та інших мов дуже просто завдяки гарячим клавішам, які прискорять час перекладу необхідних словосполучень.

Детальніше...

 

Перекладач з англійської / німецької мови  "Dicto 2.7.4.7"

Скачати

"Dicto 2.7.4.7" - це безкоштовний і досить якісний перекладач з англійської / німецької мови на російську, здатний допомогти подолати мовний бар'єр бажаючим навчатись.

Ми спостерігаємо додаток, що володіє всіма властивостями якісних програм-перекладачів, який дозволяє користуватися гарячими клавішами і перекладати тексти з сторонніх додатків з високою швидкістю.

Детальніше...

 

Pragma 6.0.100.5 - перекладач з англійської на російську

( + Portable)

Скачати

Pragma є досить гарним перекладачем з англійської та інших мов на російську і має сім словників з таких мов: англійська, німецька, французька, російська, українська, польська і латвійська.

Ми спостерігаємо шосту версію програми, в якій був поліпшений переклад в Юнікод-кодування і тепер ядро програми розуміє розширений алфавіт, завдяки якому розробники впровадили казахський модуль для перекладу.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Client for Google Translate PRO 4.4.360

Скачати

"Client for Google Translate PRO 4.4.360" - програма-перекладач , яка у вікні браузера здійснить переклад тексту з п'ятдесяти і більше мов. Також дана програма працює з додатками Microsoft Office.

Встановивши такого перекладача собі на комп'ютер, відшукати його ви зможете в нижньому правому кутку екрана, біля годинника. Клікнувши на наш встановлений додатком, ви відкриєте його і можете копіювати туди необхідний текст, який слід перевести. Мова тексту визначиться автоматично і перекладається на обрану вами при першому запуску програми "рідну" мова.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 4
ХудшийЛучший 

Антологія кращих версій перекладачів Promt

Скачати

Ми спостерігаємо збірник відмінних перекладачів від компанії Promt. У даній статті будуть розглянуті тільки кращі версії програм розробників.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика