Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

Письмовий переклад з російської мови на англійську

“Письмовий переклад з російської мови на англійську” – це перша в нашій країні спроба написати підручник, призначений для вивчення письмового перекладу з російської мови на англійську. Цей підручник англійської мови для ВУЗів може використовуватися як при підготовці перекладачів, так і з метою підвищення рівня кваліфікації викладачів англійської мови, а також усіх, хто цікавиться  англійською мовою. Посібник написаний на основі досвіду перекладацької роботи.

Підручник “Письмовий переклад з російської мови на англійську” складається з: вступної частини, основної частини й довідкового матеріалу. Всі уроки постачені вправами перекладацького характеру. Працювати із цим посібником можна, маючи за плечима обсяг знань, що дорівнює трьом курсам факультету англійської мови.

Навчання матеріалу даного підручника англійської мови для ВУЗів розраховано десь на 300-360 аудиторних годин. Крім удосконалювання перекладацьких навичок,  посібник повинен сприяти більше поглибленому вивчанню англійській мові.

Назва: Письмовий переклад з російської мови на англійську
Жанр: підручник англійської мови для ВУЗів
Видавництво: Вища школа
Рік видання: 1964
Автор: Катцер Ю., Кунін А.
Обсяг: 408 сторінок
Формат: DJVU
Мова: російська
Розмір: 5 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика