Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 1
ХудшийЛучший 

"Ласкаво просимо у світ англійської мови" - підручник для батьків та їх дітей


Скачати підручник

Даний навчальний посібник призначено для батьків, у яких діти проходять початковий етап вивчення англійської мови.

Ваш малюк почав вивчати англійську мову? Це нелегкий шлях, але в той же час дуже цікавий. Хочете полегшити цей шлях своїй дитині і зробити його приємним (а можливо навіть улюбленим) заняттям для Вас обох? Завдяки даному навчальному посiбнику це можливо.

Почавши навчання свого малюка за підручником "Ласкаво просимо у світ англійської мови", Ви зможете зробити перші кроки в захоплюючий світ англійської мови рука за руку з вашими дітьми.

Завдання, представлені в даному посібнику, розраховані на тат і мам (а можливо бабусь і дідусів), які зможуть повторювати зі своїми дітьми пройдену на уроках англійську лексику, як вдома, так і під час прогулянок. Це дозволить підтримувати інтерес до вивчення іноземної мови не тільки на шкільних уроках, але і в позаурочний час.

Займаючись підготовкою занять потрібно враховувати, що вони розраховані не на один урок, а на кілька. Тому щоб не перевантажувати діток слід розподіляти навчальний матеріал так, щоб під час одного заняття вивчали близько 4-5 нових слів, які потрібно вводити поступово, роблячи паузи в рифмовках перед виголошенням англійських слів. Не варто поспішати з підказками, дайте дитині можливість самостійно згадати те, що вона пройшла під час уроку. Після цього, якщо бажає дитина, вона може вивчити римівки на пам'ять.

Видавництво: Мн.: Аверсэв
Рік видання: 2002
Об'єм: 64 сторінки
Автор: Басик Т.О.
Формат: djvu / rar
Розмір: 3 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика