Мови ->

Самоучителі англійської мови для початківців

Кращі самоучителі англійської мови для початківців на Movi.com.ua

Самоучитель англійської мови для початківців на сайті Movi.com.ua. У цьому розділі зібрані найкращі й ефективні самоучителі англійської мови для початківців.

Будь-який самоучитель англійської мови для початківців, який присутній в цьому розділі, доступний для безкоштовного скачування. Багато хто з знайдених тут самоучителів англійської також можна замовити через інтернет магазини наших партнерів.

Нижче представлені всі самоучителі англійської мови для початківців, що є на сайті.

Spoken English - підручник англійської мови

Spoken English

“Spoken English” складений на найбільш уживаній розмовній лексиці, використовуваній в американському варіанті англійської мови. Посібник містить матеріал діалогічного характеру. Крім тематичних діалогів, у підручнику англійської мови є охоплюючі практично всю нормативну граматику сучасної англійської мови лексико-граматичні моделі з їхнім російським перекладом.

Детальніше...

 

Англійська мова із Дж.Р.Р.Толкіеном. Хоббіт.

Методика Іллі Франка

Англійська мова із Дж.Р.Р.Толкіеном. Хоббіт

У книзі “Англійська мова із Дж. Р. Р. Толкіеном. Хоббіт” викладено роман англійською мовою Джона Р. Р. Толкіена “Хоббіт”, змінений(без спрощення тексту оригіналу) за методом Іллі Франка. Ефективність методу полягає в тому, що використовуючи часті повтори слів і фраз, користувачі вивчають англійську мову, без завчання й необхідності користуватися словником.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Класний самоучитель англійської мови для початківців і тих, хто вже починав (А. Драгункин)

Класний самоучитель англійської мови для початківців і тих, хто вже починав

Самоучитель англійської мови для початківців А. Драгункина пропонує новий підхід до самостійного вивчення англійської мови.

Детальніше...

 

Англійська мова з Г. Уеллсом. Машина часу. Методика Іллі Франка

Англійська мова з Г. Уеллсом. Машина часу

У підручнику “Англійська мова з Г. Уеллсом. Машина часу” розміщений роман Герберта Уеллса "Машина Часу", змінений (без спрощення тексту оригіналу) згідно методу Іллі Франка. Ефективність цього методу заснована на повторюваності слів і фраз, що сприяє їхньому запам'ятовуванню без завчання й використання словника.

Детальніше...

 

Новий класний самоучитель англійської мови для початківців і тих, хто вже починав (А. Драгункин)

alt

"Новий класний самоучитель англійської мови для початківців і тих, хто вже починав" - це унікальний і ефективний путівник по англійській мові. Вивчаючи англійську мову, з допомогою цього самоучителя, відчуваєш справжню інтелектуальну і естетичну насолоду

Детальніше...

 

Самоучитель англійської мови. Петрова А.В.

Самоучитель англійської мови Петрової | Скачати

Самоучитель англійської мови Петрової переслідує мету допомогти бажаючим вивчити англійську мову самостійно, не вдаючись до допомоги викладача або репетитора на рівні, що дозволяє читати і здійснювати переклад технічної літератури.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Самоучитель англійської мови для ледачого. В. Шепелевский

Самоучитель англійської мови для ледачого | Скачати

"Самоучитель англійської мови для ледачого" - це короткий навчальний курс з англійської мови для початківців.

Детальніше...

 

Самоучитель англійської мови. Ханс Р. Хофманн

(книга + аудіо)

Самоeчитель англійської мови Хофмана (підручник+ mp3). Безкоштовно скачати

Даний самовчитель англійської мови корисний, в першу чергу тим, хто збирається самостійно вивчати англійську мову і його головна мета - це навчання учнів сучасній англійській мові.

У даному посібнику докладно описується як фонетика, так і орфографія англійської мови, а також наводиться перелік граматичних термінів і дається їм пояснення.

Детальніше...

 

Самоучитель англійської мови "Малий стрибок в англійський за 115 хвилин" - А.Драгункин

(підручник + 6 аудіо CD)

Скачати самоучитель

Самовчитель англійської мови надає абсолютно правдиву граматику сучасної мови. "Малий стрибок в англійський за 115 хвилин" призначений для тих, хто вивчає англійську мову і хто викладає її. З  допомогою цього самоучителя займаються перші особи держави і вся російська еміграція. Освоїти мову зможуть навіть ті, хто втратили надію вивчити її коли-небудь.

Детальніше...

 

Англійська мова з Конаном-варваром. Дочка крижаного гіганта. Метод читання Іллі Франка

Англійська мова з Конаном-варваром. Дочка крижаного гіганта

Англійська мова з Конаном-варваром. Дочка крижаного гіганта- роман Роберта Е. Говарда, оброблений (без спрощення тексту оригіналу) відповідно до методу Іллі Франка. Головна особливість цього методу полягає в тому, що вивчення слів і виразів здійснюється за рахунок їхніх повторів, без необхідності завчання й використання словника.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 2
ХудшийЛучший 

Базовий англійский (Ступені 1,2)

Скачати самоучитель

"Базовий англійський" - це цікавий самоучитель англійської мови, який допоможе швидко опанувати улюблену мову для повсякденного спілкування. Курс призначений для всіх, у кого немає часу на навчання, але які багато часу проводять в дорозі.

Детальніше...

 

Oxford DeLuxe. English. Мультимедійний самоучитель англійської мови

Cкачати Oxford DeLuxe. English

"Oxford DeLuxe. English" - це мультимедійний самоучитель англійської мови, який допоможе учням швидко і ефективно вивчити вподобану мову.

Детальніше...

 

Англійська мова із Шерлоком Холмсом. Метод читання Іллі Франка

Англійська мова із Шерлоком Холмсом

У книзі Англійська мова із Шерлоком Холмсом” представлені детективні твори А. К. Дойла про Шерлока Холмса, змінені (без спрощення тексту оригіналу) відповідно до методу Іллі Франка. Ефективність використання цього методу полягає в тому, що навчання словам і фразам англійської мови здійснюється за рахунок їхніх повторів, без необхідності завчання й постійного використання словника.

Детальніше...

 

Англійська мова із Дж. Лондоном. В далекій країні. Метод читання Іллі Франка

(Книга на англійській, самоучитель англійсбкої)

Англійська мова із Дж. Лондоном. В далекій країні

“Англійська мова із Дж. Лондоном. В далекій країні” - збірник розповідей Джека Лондона "В далекій країні", оброблених (без спрощення тексту оригіналу) відповідно до методу Іллі Франка. Ефективність даного методу полягає в тому, що вивчення англійських слів і виразів здійснюється за рахунок їхніх частих повторів, без завчання й використання словника

Детальніше...

 

Англійська із Джеком Лондоном. Любов до життя. Метод читання Іллі Франка

(Книга на англійській, самоучитель англійсбкої)

Англійська із Джеком Лондоном. Любов до життя

“Англійська із Джеком Лондоном. Любов до життя” - збірник обраних пригодницьких оповідань відомого американського письменника Джека Лондона, оброблений (без спрощення тексту оригіналу) за методом навчання Іллі Франка. Ефективність методу полягає в тому, що слова й фрази сприймаються за рахунок їхніх повторів, не заучуючи й не використовуючи словник.

Детальніше...

 

Англійська з Марком Твеном. Пригоди Тома Сойера. Метод читання Іллі Франка

(Книга на англійській, самоучитель англійсбкої)

Англійська з Марком Твеном. Пригоди Тома Сойера

В “Англійській з Марком Твеном. Пригоди Тома Сойера” користувачі  можуть ознайомиться з романом англійського письменника Марка Твена "Пригоди Тома Сойера", адаптованого (без спрощення тексту оригіналу) за методом Іллі Франка. Ефективність використання цього методу полягає в тому, що запам'ятовування слів і фраз відбувається без завчання й необхідності використовувати словник, а  всього лише за рахунок їхнього частого повтору.

Детальніше...

 

Англійська мова з Г. Уеллсом. Двері в стіні. Метод читання Іллі Франка

(Книга на англійській, самоучитель англійсбкої)

Англійська мова з Г. Уеллсом. Двері в стіні

“Англійська мова з Г. Уеллсом. Двері в стіні” складається зі збірника фантастичних оповідей Г. Уеллса "Двері в стіні", оброблених (без спрощення тексту оригіналу) за методом Іллі Франка. Відмітною рисою цього методу є те, що запам'ятовування слів і фраз здійснюється без завчання й використання словника, а тільки за рахунок повторюваності.

Детальніше...

 

Англійська мова з Е. Хемінгуеєм. Сніги Кіліманджаро. Метод читання Іллі Франка

(Книга на англійській, самоучитель англійсбкої)

Англійська мова з Е. Хемінгуеєм. Сніги Кіліманджаро

В “Англійська мова з Е. Хемінгуеєм. Сніги Кіліманджаро” викладена оповідь Е. Хемінгуея "Сніги Кіліманджаро", змінена (без спрощення тексту оригіналу) відповідно до методу Іллі Франка. Робота за таким методом ґрунтується на тому, що запам'ятовування слів і фраз здійснюється за рахунок їхнього постійного повтору й тому немає необхідності в завчанні й використанні словника.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика