Мови ->

Українські перекладачі. Перекладачі на українську з інших мов і навпаки

Кращі українські перекладачі на movi.com.ua

Українські перекладачі на сайті movi.com.ua. У даному розділі представлені найкращі програми для перекладу іноземних слів, фраз, а також текстів на українську мову і навпаки.

Всі навчальні матеріали, які викладені на даному сайті, в тому числі і українські перекладачі, наявні в поточному розділі, доступні для скачування, у тому числі і безкоштовного.

Завдяки перекладачам з російської та інших мов на українську та навпаки, які тут розміщенні, Ви зможете значно полегшити і прискорити процес перекладу іноземних слів і речень на українську і навпаки: українські слова і речення на російську та інші мови, що дасть Вам можливість значно заощадити час.

Категорії українських перекладачів:

Сподіваємося, що наш сайт буде корисним і допоможе Вам знайти все, що потрібно для вивчення іноземної мови, яка цікавить Вас.

Нижче знаходяться всі українські перекладачі доступні для ознайомлення і скачування

Рейтинг пользователей: / 268
ХудшийЛучший 

Babylon Pro v7.5.2.r5. Перекладач з англійської мови на українську та ще 75 мов

Скачати

Програма "Babylon Pro v7.5.2.r5" - це перекладач з англійської на 75 мов, яким користується близько 25 мільйонів людей для здійснення в один клік перекладів фраз і слів.

Можна перекладати з англійської мови на безліч мов, і навпаки. Вам не покажуть зайвих визначень, щоб не створювалися відлякуючи враження від цього додатку.

Значення слів підносяться по мірі їх використання, і іноді складається враження, що нам допомагає переводити не програма, а живий лінгвіст.

Працювати з перекладачем англійської та інших мов дуже просто завдяки гарячим клавішам, які прискорять час перекладу необхідних словосполучень.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 108
ХудшийЛучший 

Pragma 6.0.100.5 - перекладач з англійської та російської на українську

( + Portable)

Скачати

Pragma є досить гарним перекладачем з англійської та інших мов на російську і має сім словників з таких мов: англійська, німецька, французька, російська, українська, польська і латвійська.

Ми спостерігаємо шосту версію програми, в якій був поліпшений переклад в Юнікод-кодування і тепер ядро програми розуміє розширений алфавіт, завдяки якому розробники впровадили казахський модуль для перекладу.

Детальніше...

 
Рейтинг пользователей: / 24
ХудшийЛучший 

ProLing Office 5. Російсько–український перекладач

Скачати програму

ProLing Office 5 - це програма для перекладу російського тексту на українську та навпаки.

Детальніше...

 
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Вхід/Реєстрація

бібліотека українська
Підписатися на розсилку
Яндекс.Метрика