Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 0
ХудшийЛучший 

"ZIPPY AND ME" - відеокурс розмовної англійської мови для дітей

Скачати відеокурс

Краще всього вивчати мову в ранньому дитинстві. У чотири роки діти висловлюють думки і складають історії. У шість років вони починають писати. У дітлахів повно часу на ігри і різні дослідження.

Розумові здібності дітей розвиваються на рівні з фізичними. Проводилися дослідження, які показали, що діти сприйнятливі до декількох мов одночасно. Це для них абсолютно нешкідливо. Такі дослідження з розвитку людського мозку показали також, що здатність у дітей вивчати мови після шести років різко скорочується.

Мультиплікаційний курс розмовної англійської мови для дітей допоможе вашим дітям навчатися в зручний момент. Важливо не втратити той час, коли діти чутливі, інакше час пройде, а вивчення з віком стає більш важким завданням. Вчасно скористайтесь курсом "ZIPPY AND ME"!

Дитина не повинна вивчати мову, вона повинна сприймати для неї природною. Дорослі вивчають мову через граматику форм і зразків. У дітей старшого віку може бути формальне вивчення, яке виражається так: систематизування функцій і категорій слів. Як і було сказано на початку цього абзацу - маленькі діти сприймають англійську мову природно.

Курс "ZIPPY AND ME" не дасть їм перетворити навчання з природної форми у формальну. Задача батьків - це дати дітям можливість вчасно поглинати іноземну мову з природною цікавістю.

Видеокурс курс розмовної англійської мови для дітей зосередить їх до легкого "поглинання ":). "ZIPPY AND ME" - це, свого роду, підбурювач цікавості дітей. Курс містить пісні, історії, розділ "зроби сам", різні ігри, дії, що забезпечують розширення діапазону вивчення матеріалів і інструментів. Посібник з дитинства прищеплює любов до навчання.

Примітка: Програму можна показати в будь-якій країні, оскільки вона повністю англійською мовою. Не дивлячись, що виробник Китай, про курс дуже хороші відгуки наших співвітчизників.

Рік видання: 2005
Формат: Avi

1-а серія відеокурса "ZIPPY AND ME"

Розмір: 1,98 Гб

Скачати

2-а серія відеокурса "ZIPPY AND ME"

Розмір: 2,14 Гб

Скачати

3-а серія відеокурса "ZIPPY AND ME"

Розмір: 3 Гб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика