Мови -> -> ...

Рейтинг пользователей: / 10
ХудшийЛучший 

Відеокурс "Вивчаємо Англійську мову. 1-4 клас"

Скачати відеокурс

З відео курсом англійської мови для дітей "Вивчаємо Англійську мову. 1-4 клас" можна зручно та ефективно самонавчатися учням початкових класів. Навчальний посібник розроблено з відповідністю інтенсивного і інтерактивного навчання мовам.

Методика, укладена в матеріали, призначена для навчання за комп'ютером. Ретельно підібраний список матеріалів і розумна система контролю знань створять всі передумови для якісного вивчення англійської мови.

Посібник "Вивчаємо Англійську мову. 1-4 клас" складається з таких розділів:

  • Діалоги. Відпрацювання навичок діалогового спілкування. Розмова йде на теми з сучасних життєвих ситуацій і озвучена професійними дикторами-носіями мови.
  • Словник. 5450 озвучених і ілюстрованих слів для поповнення словникового запасу шляхом декількох етапів засвоєння: запам'ятовування слів, відпрацювання вимови і правопису.
  • Граматика. Відеоматеріали з теоретичної частини граматики з прикладами та вправами на закріплення теоретичних матеріалів.
  • Фонетика. Систематизований довідник з фонетики мови з аудіоприкладами.

Також даний відеокурс англійської мови для дітей містить тексти країнознавчого характеру, тексти для читання і відеоінструкції з довідковими матеріалами.

Назва: Вивчаємо Англійську мову. 1-4 клас
Жанр: відеокурс англійської мови
Видавництво: TeachPro
Рік видання: 2011
Формат файлу: ISO
Мови: російська, англійська
Розмір: 196 Мб

Скачати
Пошук по сайту
загрузка...
загрузка...
Яндекс.Метрика